İnsanların Sizi Sevmesi İçin Bu Yöntemleri Uygulayın !

İnsanların Sizi Sevmesi İçin Bu Yöntemleri Uygulayın !


ZEKANIZ İLE TEDİRGİN ETMEYİN

yüksek zeka

Karşı taraftan daha zeki olmadığını fakat aptal da olmadığınızı dengeli bir şekilde göstermeniz lazım. İnsanlar aptal insanları severler , yol göstermek vs için ama bir yere kadar. Kendisinden çok daha zeki insanları da sevmezler çünkü

Kendilerini yanlarında aptal hissederler.

Öyle bir terazide olmalısınız ki hem onların fikirlerini desteklemeli zekanızı bir nebze göstermeli , hemde onları aşşağılamayacak kadar geri planda durmalısınız.

Özet olarak ; onlardan zeki olduğunuzu da abartmadan gösterin ama , aptal olduğunuzu asla..


ÇEVRELERİNİ KULLANIN

çevre çevremiz

Aranızda bir köprü kurduğunuz kişinin sürekli sizinle ilgilenmesini isteyerek onun arkadaşları ile olan bağlarını kısıtlamamalısınız. Hatta siz o kişi ile kontak kurduktan sonra ufak ufak çevresi ile de dost olursanız bu sizin avantajınıza olacaktır.

Eğer kişiyi sadece sizinle ilgilenmesi için kısıtlarsanız , belki de yalan söyleyerek arkadaşlarına kaçmak zorunda kalacaktır. Ya da tamamen gidecektir.

Sonuç olarak karşı tarafı ne kadar izole ve yalnız hale getirirseniz , sizden gitmesi de o kadar kolay olacaktır.


NE ÇOK İYİ  NE ÇOK KÖTÜ DAVRANIN

iyi davranmak kötü davranmak

Kaçan kovalanır mantığını öncelikle bir kenara bırakalım. Sizden istenmeyen bir iyiliği vs vermek zorunda hissetmeyin kendinizi. Herşeyin bir süresi  vardır ve sizinde dengeli " iyi" olmanız gerekiyor.

Eğer sürekli iyi olursanız ve  iyilikler yaparsanız karşı taraf artık size borçlanacağını hissedecek ve sonunda  yeter artık diyecektir. Veya daha kötüsü buna alışacak ve  o yaptıklarınızı sizin göreviniz zannedecektir.

Ayrıca  normal şekilde yaptığınız iyilikleri , güzellikleri de ilerleyen zamanda kişiye sürekli söyleyerek onu gözüne sokmayın. Sonuç olarak  insanlara  sürekli iyilik yapma çabasında olmayın ve bazı şeyleri istenince yapın.


DEĞERİNİZİ KORUYUN

kendi değerini bilmek

Eğer birisi sizden bir şey istiyorsa ve siz onu yapıyorsanız , İlerleyen zamanda siz aynı şeyi istediğinizde o kişi de onu yapmaktan kaçınmamalı. Bu sizin onun gözündeki değerinizi gösterir.

Örneğin sizden beraber alışverişe çıkmanızı istedi ve gittiniz. Gelecek ay siz ona alışverişe çıkalım peşine de sinemaya gideriz dediğinizde , tamam diyorsa sizin değeriniz o kişide vardır.

Bu başlığın da özeti olarak ; ne insanlara çok zorlu şeyler çıkartın zor şeyler isteyin , ne de onların bütün dediklerine tamam deyin. Denge sizin elinizde..


POZİTİF OL

pozitif olmak

İnsanlar negatif insanlardan genelde hoşlanmazlar. Sizler pozitif olduğunuz da , günü kötü geçmiş birisi bile olsa sizin yanınıza geldiğin de bir nebze olsun neşesi yerine gelecektir ve sizin hakkınızda olumlu düşünecektir.

Genel itibariyle insanların yanında pozitif  , neşeli , dinleyen , onları anlayan kişi olun.


FARKINIZ OLSUN

farklı olmak

Kendize ait  , başkalarında olmayan ve size özel kıldığınız bir şey olsun. Bu bir saat olabilir sizin sürekli kullandığınız parfüm olabilir  bir şapka olabilir.

Sizin imzanız gibi size ait ve özel bir şeyinizin olması , kişilerin o nesneyi gördüğünde bile direk akıllarına sizin gelmenizi sağlar. Farkınız olur.